Výzkumný pracovník v oblasti zkušebnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - výzkumný pracovník v oblasti zkušebnictví.

kontakt: Rentková Hana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, prvotní kontakt emailem. Místo výkonu: Jeruzalémská č.p. 1283/9, Praha1. Co u nás budete dělat? ˘ Připravovat a provádět mechanické zkoušky osobních ochranných prostředků (ochranné prostředky používané při práci, při sportu apod.) ˘ Komunikovat s partnery a zákazníky ˘ Pracovat v našich laboratořích ˘ Vytvářet protokoly o zkouškách, vyhodnocovat jejich výsledky Co za to nabízíme? ˘ Práci ve stabilním zkušeném týmu ˘ Spolupráci s vyhledávanými odborníky v oboru zkušebnictví ˘ Možnost organizovat si práci dle svého uvážení ˘ Samostatnou a tvůrčí práci ˘ Možnost pracovat s množstvím rozmanitých strojů a přístrojů Co od Vás požadujeme? ˘ Vzdělání technického směru (strojní, stavební, elektro, chemie) ˘ Angličtinu pro základní orientaci v technické dokumentaci ˘ Manuální zručnost pro práci s měřícími zařízeními ˘ Znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) Co je pro Vás možnou konkurenční výhodou? ˘ Angličtina na komunikativní úrovni pro jednání s partnery ˘ Vyšší odborná způsobilost v elektrotechnice pro samostatnou činnost ˘ Znalost vytváření strukturovaných textů s obrázky, tabulkami a grafy ˘ Schopnost provádět drobné opravy a úpravy zkušebních zařízení ˘ Praxe v oboru zkušebnictví, nebo praxe v chemické laboratoři Jaké zaměstnanecké výhody Vám za to nabídneme? ˘ 25 dní dovolené ˘ Pružnou pracovní dobu ˘ Příspěvek na sport a kulturu ˘ Stravenky ve výši 100,- Kč, 70 % hradí zaměstnavatel ˘ Placené jazykové kurzy

Lokalita pracoviště

Jeruzalémská 1283, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému