KOSMETIK/-ČKA - ESTETIK/-ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fitline s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - kosmetik/-čka - estetik/-čka.

KOSMETIK/-ČKA - ESTETIK/-ČKA ve Fitline Selfness Institutu - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2016, dvousměnný provoz - Mzdové podmínky: 13. 000 Kč + odměny a provize s ohledem na realizovaný obchod - Požadujeme: POUZE vyučení v oboru s kvalifikací!! - Další předpoklady k výkonu činnosti: bezúhonnost; vysoké pracovní nasazení; časová flexibilita; komunikační schopnosti; zájem o inovativní přístupy a další vzdělávání v oboru; očekáváme základní uživatelské znalosti práce na PC (Word, Excel, Facebook); základní komunikační úroveň pro AJ; výhodou k přijetí jsou další dovednosti jako manikúra, pedikúra a vizážistika; praxe vítána, ale není podmínkou - Nabízíme: práci na plný úvazek s plně vybaveným zázemím, zahraniční pracovní stáže, dynamický pracovní kolektiv, vlastní prostor pro tvůrčí realizaci a možnost profesního růstu - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - Upřednostňujeme zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu: kontakt - Upozorňujeme, že pokud nebudete splňovat základní podmínku a tou je vzdělání v učebním oboru kosmetička nebo rekvalifikaci v tomto oboru, nebudete vůbec zařazeni do výběrového řízení!!! - Více o aktivitách centra na: kontakt

Společnost

Fitline s.r.o.

Lokalita pracoviště

Veverkova 1631, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fitline s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fitline s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému