Kuchař/ka (ČK)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka (čk).

Místo výkonu práce: U kaple č.p. 494, 407 21 Česká Kamenice Mzda dle platových tarifů, plat. tříd a stupňů. Požadavky: Zdravotní průkaz Výpi s z TR Dobrý zdravotní stav bez omezení Předpoklady: Odpovědnost a profesionální přístup k práci, komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce. Nabízíme: Pět týdnů dovolené Stravování za velmi výhodných podmínek - domácí kuchyně Pracoviště s moderním vybavením a zázemím FKSP - příspěvek na rekreaci, příspěvek na stravování, vitamíny Kontakt: Ivana Jinochová - vedoucí DOZP Č. Kamenice, e-mail: kontakt, tel. kontakt Následně bude sjednán termín osobní schůzky na výše uvedené adrese.

Společnost

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

U kaple 494, 407 21 Česká Kamenice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému