Montážní technik/čka elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - montážní technik/čka elektro.

Místo výkonu práce: Plzeňská 388/530, 724 00 Ostrava - Stará Bělá Kontakt: emailem na kontakt nebo osobně po dohodě na ul. Plzeňská 388/530. Náplní práce montáže, servis GPS jednotek ve vozidlech, zemědělských a stavebních strojích, montáže radiostanic, hands free a pod. Podmínkou ŘP minimálně sk.B, praxe v elektro oboru, vyhl. č.50 vítána. Jedná se o práci na HPP na dobu neurčitou, možnost čerpání stravenek. Nástupní plat 12.000 - 15.000 Kč dle praxe

Společnost

RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeňská 530, 724 00 Ostrava 24, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RADIOKOM - FUNK MAYER s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému