Mechanik/čka SMT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIMIX HR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - mechanik/čka smt.

Místo výkonu práce Pardubice - Staré Čívice. Kontakt možný osobně - Náborové centrum - 1. patro OC Grand, Nám. republiky 1400, Pardubice Další informace: - odd. INSERT - min. SOU technického směru, praxe není podmínkou (v případě vzdělání jiného zaměření, nutná praxe na strojních zařízeních min. 2 roky) - práce ve stoje - třísměnný nepřetržitý provoz - možnost kariérního postupu - vhodné pro muže i ženy, důraz na manuální zručnost - požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat na směny, chuť pracovat a učit se novým věcem Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dlouhodobá spolupráce, zajímavé finanční ohodnocení, možnost vybírání záloh na mzdu.

Společnost

SIMIX HR s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06 Pardubice 6 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIMIX HR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIMIX HR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému