Dělník ve skladu kulatiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - dělník ve skladu kulatiny.

Danzer Bohemia – Dýhárna s.r.o. hledá do svého týmu dva pracovníky na pracoviště: sklad kulatiny. Požadujeme: - ochota pracovat venku za každého počasí – celoročně; - proaktivní přístup, fyzická zdatnost; manuální zručnost; Náplň práce: - práce s motorovou pilou; - ostatní práce spojené s chodem skladu kulatiny (úklid skladu aj.); - možnost zaučení práce s pásovou pilou. Nabízíme: - Zázemí silné mezinárodní společnosti; - Příležitost pro šikovného absolventa; - Kompletní zaučení; - Závodní stravování; - 13. plat; - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. - Nástup ihned. Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: kontakt, nebo nás kontaktujte telefonicky na č. kontakt. Vybrané uchazeče budeme do 7 dnů kontaktovat.

Společnost

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Horní Počaply 1, 277 03 Horní Počaply (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému