Obsluha zařízení obalovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení, montéři - obsluha zařízení obalovny.

Náplň práce:Obsluha zařízení obalovny (výroba asfaltových směsí). Dohled nad správným chodem strojů, obsluha linky. Zajištění provozu technologických zařízení - revize, diagnostika závad, oprava a údržba. Podpůrné práce pro úspěšný chod obalovny. Požadujeme: SOU - nejlépe elektro, strojní. Může být i absolvent (praxe výhodou). Časovou flexibilitu. Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič (C výhodou). Dobrý zdravotní stav. Nabízíme:Různorodou práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností. Možnost profesního a karierního rozvoje. Zajímavé mzdové ohodnocení. Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, odměny (roční, pracovní výročí).Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Společnost

COLAS CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení, montéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COLAS CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COLAS CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému