tkadlec-tkadlena

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Technolen technický textil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha tkacích strojů - tkadlec-tkadlena.

Místo výkonu práce: Husova 26, Hlinsko v Čechách Pracovní poměr na dobu určitou, později neurčitou NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha tkalcovských stavů, výměna útkové a perlinkové cívky, kontrola kvality tkaniny. POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a manuální zručnost. Upřednostníme vyučenou tkadlenu - není však podmínkou, praxe v textilním oboru vítána, předchozí zkušenost s prostředím výrobní společnosti rovněž výhodou. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-15hod., nebo přímo na provozovně v Po-Pá od 12-15hod.

Lokalita pracoviště

Husova 26, 539 01 Hlinsko v Čechách 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha tkacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Technolen technický textil s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Technolen technický textil s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému