Obsluha pálicího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Construction cité + a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na zpracování kovů - obsluha pálicího stroje.

Požadavky: SŠ s maturitou i bez, základní znalost AutoCADu, dobrá orientace v dílenské výrobní dokumentaci ocelových konstrukcí Náplň práce: tvorba nářezových listů v AutoCADu, obsluha plasmového pálicího stroje, udržování skladu plechů Nabízíme: zajímavou práci na netradičních projektech, práci na HPP, 25 dnů dvolené, příspěvek na stravování, firemní telefon, notebook, výhledově i firemní auto Výhledobě se výroba přesune na adresu Bílovice 519.

Společnost

Construction cité + a.s.

Lokalita pracoviště

Napajedelská 1552, 765 02 Otrokovice 2 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha zařízení na zpracování kovů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 150 - 180 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Construction cité + a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Construction cité + a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému