sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Kyjov hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/ce.

Pracoviště: Sv. Čecha 280, 697 01 Kyjov. Vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Možnost prodloužení pracovního poměru, pracovní doba 3 dny v týdnu - pondělí, úterý a čtvrtek. Přímá práce s dětmi a mládeží od 11 do 26 let. Dovolená navíc, podnikové stravování. Kontakt na mail: kontakt

Společnost

Charita Kyjov

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Kyjov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Kyjov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému