sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Armáda spásy v České republice, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/pracovník v sociálních službách.

Armáda spásy v České republice, z.s., CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB STAŇKOVA BRNO vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/pracovník v sociálních službách Požadavky: " odborné vzdělání dle zákona 108/2006 (min. VOŠ) " zralá osobnost " ochota učit se " respekt k poslání, hodnotám a cílům Armády spásy " dobré komunikační schopnosti a schopnost řešit konfliktní situace " aktivní a zodpovědný přístup k práci " schopnost týmové práce " počítačová gramotnost " čistý trestní rejstřík Výhodou: " zkušenost s prací s dětmi a mládeží " zkušenost s prací v neziskové organizaci Nabízíme: " nástupní mzda 15.425Kč, po 3 měs. osobní příplatek, po 12 měsících od nástupu další navýšení dle mzdových tabulek " práce v mezinárodní křesťanské organizaci " možnost dalšího vzdělávání a profesního i osobního růstu " termín nástupu: ihned Popis práce: " realizace programů pro děti a mládež " administrativní činnost " aktivní účast na tvorbě pracovních metodik a standardů kvality Místo výkonu práce: Brno, Komunitní centrum Staňkova 4 V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu kontakt Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb na Staňkově 4 v Brně.

Lokalita pracoviště

Staňkova 354, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 425 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Armáda spásy v České republice, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Armáda spásy v České republice, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému