Pracovník/ce info centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost M.A.T. Group, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - pracovník/ce info centra.

Pracovnice info centra M.A.T Group - Lochotínská Firma M.A.T Group s dlouholetou českou tradicí se již od roku 1993 zabývá velkoobchodním prodejem. Nabízíme široký sortiment z oblasti železářství, ručního nářadí pro řemeslníky, potřeb na zahradu, ale také i z oblasti domácích potřeb. Provozujeme vlastní maloobchodní síť prodejen po celé České republice. Vaše úkoly a pracovní náplň: - dvousměnný 8h provoz - čeká na Vás pestrá práce - budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost Váš profil: - příjemné a vstřícné vystupování Vám není cizí - k práci přistupujete zodpovědně a s nasazením - uvítáme zkušenosti v obchodu, nejsou pro nás však rozhodující - z Vaší strany uvítáme časovou flexibilitu a týmovost - práce s PC Nabízíme: - atraktivní mzdu (složena ze základního platu + osobní ohodnocení dle vaší odvedené práce) - všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme - jednáme fér - díky elektronické evidenci docházky žádná Vaše odpracovaná minuta nezůstane bez odměny - dostanete možnost k vlastnímu rozvoji v podobě kariérního růstu - firemní benefity Platové podmínky: - Nástupní plat 17000 - 22000,- Kč hrubého Kontaktní údaje: Jiří Zdvořan - Zástupce vedoucího MO Tel: kontakt E-mail: kontakt

Společnost

M.A.T. Group, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lochotínská 62, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti M.A.T. Group, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost M.A.T. Group, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému