Pracovník/ce info centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost M.A.T. Group, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - pracovník/ce info centra.

Vaše úkoly a pracovní náplň - dvousměnný 6h provoz - čeká na Vás pestrá práce - budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost Váš profil - příjemné a vstřícné vystupování Vám není cizí - k práci přistupujete zodpovědně a s nasazením - uvítáme zkušenosti v obchodu, nejsou pro nás však rozhodující - z Vaší strany uvítáme časovou flexibilitu a týmovost - práce s PC Nabízíme - atraktivní mzdu (složena ze základního platu + osobní ohodnocení) až 13 000,- - všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme - jednáme fér - díky elektronické evidenci docházky žádná Vaše odpracovaná minuta nezůstane bez odměny - dostanete možnost k vlastnímu rozvoji v podobě kariérního růstu - firemní benefity v podobě: zaměstnaneckých slev 20% na zboží, dotované stravování (denní možnost výběru z 5 jídel)

Společnost

M.A.T. Group, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lochotínská 62, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti M.A.T. Group, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost M.A.T. Group, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému