Uklízeč - ka objektů ČD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč - ka objektů čd.

místo výkonu práce : oblast Bruntál jen pro OZP !!! Možno na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, úklidové práce v objektech Českých drah, přemísťování na jednotlivá pracoviště bude uskutečněno služebním vozidlem, hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt/ po - pá vždy od 7.30 do 16.00 hodin / Z : 21.9.2016

Společnost

SEŽEV chráněná dílna s.r.o.

Lokalita pracoviště

null, 792 01 Bruntál 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEŽEV chráněná dílna s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému