Údržbář/ka - provozní elektrikář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PENAM, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - údržbář/ka - provozní elektrikář/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov Kontakt na email. Požadujeme: Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář/elektromechanik Vyhláška 50/78 Sb., § 6 Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok Oprávnění na VZV, obsluha plynových zařízení výhodou Čistý trestní rejstřík Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, fyzická zdatnost Náplň práce: Opravy, kontroly, čištění a seřízení elektrických a technologických zařízení Opravy elektrického zařízení dle kvalifikace vyhlášky 50/78 Sb. Zapojení elektrické instalace strojů a zařízení dle návodu výrobce Preventivní kontrola strojů a zařízení Odstraňování závad vyplývajících z revizních zpráv strojního zařízení Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, firemní akce, zvýhodněné volání Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Společnost

PENAM, a.s.

Lokalita pracoviště

Martinovská 3168, 723 00 Ostrava 23 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PENAM, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PENAM, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému