Pomocná pracovní síla do lesa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kestechnik, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - pomocná pracovní síla do lesa.

Místo výkonu práce: práce v lese ve školce do 30 km od Rokycan. Hledáme pracovníky pro ožin stromků v lese ve školce. Práce vhodná jako jednorázová brigáda. Vhodné pro nekvalifikované pracovníky. Požadujeme: základní vzdělání. Práce vhodná pro fyzicky zdatné pracovníky. Jedná se o práci s kosou. Nabízíme: platové ohodnocení od 9.900.- do 20.000,-Kč/měs. - odměna dle posekaných m2 trávy. Pracovněprávní vztah pouze na dohodu o provedení práce. Nástup ihned. Denní dojížďka do lesa zajištěna z Rokycan. Kontak pouze telefonicky Po-Pá od 8.00 do 18.00: p. Kešner tel.: kontakt

Společnost

Kestechnik, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dobřív 448, 338 44 Dobřív, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v zemědělství v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 900 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kestechnik, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kestechnik, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému