Recepční/Hlídač/Ostraha majetku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - recepční/hlídač/ostraha majetku.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontaktnebo zdarma infolinku kontaktv době PO - PÁ od 8:00 - 16:00 h a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Písečná 5556, 431 11 Chomutov Požadujeme: * muže/ ženy starší 18-ti let * vhodné pro studenty, důchodce aj. * ochotu pracovat na směny * časová flexibilita * spolehlivost a pečlivost Nabízíme: * práce na HPP, Dohodu o provedení práce * doba určitá - možnost na dobu neurčitou * hlídání admin.budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb * odměna 70,- Kč/hod. + odměny * možnost zajištění ubytování * plně hrazený pracovní oděv * zajištění certifikace k výkonu práce strážného

Společnost

DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému