Pracovníci ostrahy, strážní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovníci ostrahy, strážní.

Hledáme nové kolegy pro zajištění ostrahy skladového areálu v Havířově - Dolní Suchá / bývalý Důl Dukla (dojezd možný z Havířova, Karviné i Orlové) Náplň práce - kontrolní pochůzková činnost v areále. Vhodné i pro osoby se sníženou pracovní schopností, OZZ, ČID Požadujeme: Flexibilita, spolehlivost, slušné vystupování. Osvědčení Strážný 68-008-E je výhodou - jinak jsme schopni zprostředkovat. Kontakt: telefonicky (od 8:00 - 16:00) nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku.

Společnost

SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havířov, Havířov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 400 - 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNIX SAFE LIFE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému