Pracovník/ce pro přípravu studeného občerstvení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MIMO BOHEMIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - pracovník/ce pro přípravu studeného občerstvení.

místo výkonu práce: Ječmínek, stanice metra Ládví a Invalidovna Praha 8 kontakt: Pačesová Alena, e-mail: kontakt Ječmínek Praha 8 Kobylisy a Invalidovna hledá zaměstnance na pozici pracovník/ce pro přípravu studeného občerstvení Pracovní doba : PO -PÁ 5:00- 9:00 hod Vhodné pro důchodce nebo maminky na MD V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na : mzdova.ucetní@pekarnamimo.cz

Společnost

MIMO BOHEMIA, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIMO BOHEMIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MIMO BOHEMIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému