Myč a přípravář nových vozů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTOBOND GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel - myč a přípravář nových vozů.

Životopis zasílejte na e-mail: kontakt Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem zn. KIA a FORD v Plzni, hledá vhodného uchazeče na pozici myč a přípravář nových vozů. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B trestní bezúhonnost spolehlivost, pečlivost, pracovitost Nabízíme: zázemí silné, prosperující společnosti platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům možnost osobního rozvoje a vzdělávání

Společnost

AUTOBOND GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

Koterovská 521, 326 00 Plzeň 26 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOBOND GROUP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTOBOND GROUP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému