Obchodník/ce, reklamační technik/čka, skladník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost T.S.BOHEMIA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - obchodník/ce, reklamační technik/čka, skladník/ce.

Místo výkonu práce: 28. října 2020/231, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt: pouze písemně; životopisy posílat na e-mail kontakt Nechodit osobně!!! Nástup možný ihned. Velmi pestrá a zajímavá práce vhodná pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy/tky). Náplň práce: -Aktivní prodej stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních příležitostí. -Pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu výrobců formou školení zástupců výrobců. -Aktivní spolupráce s produkt manažery a marketingovým oddělením. -Odpovídání na základní technické dotazy a připomínky zákazníků. -Aktivní spolupráce s oddělením technické podpory. -Vychystání zboží, naskladnění a výdej zboží. -Pracovní doba dle otevírací doby pobočky. Požadujeme: -Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou zaměření IT nebo obchod. -Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost. -Dobré komunikační dovednosti a mít "obchodního ducha". -Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce. -Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů -Trestní bezúhonnost Nabízíme: -Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v mladém kolektivu. -Silné zázemí ryze české firmy. -Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství. -Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR. -Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.

Společnost

T.S.BOHEMIA a.s.

Lokalita pracoviště

28. října 2020, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti T.S.BOHEMIA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost T.S.BOHEMIA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému