PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN - ČESKÁ TŘEBOVÁ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jatka Lanškroun, s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka masa a uzenin - česká třebová.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MÍSTO VÝKONU PRÁCE: prodejna Česká Třebová, Staré náměstí č.p. 41, 560 02 Česká Třebová 2 PRACOVNÍ NÁPLŇ: prodej masa a uzeniny POŽADAVKY: samostatnost, potravinářský průkaz NABÍZÍME: práci v příjemném kolektivu, měsíční bonus až 4 000 Kč, zaměstnanecké výhody Pracovní poměr na dobu určitou, v případě dobrých pracovních výsledků bude pracovní poměr prodloužen na dobu neurčitou KONTAKTNÍ OSOBA: Kořínková Ladislava, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Jatka Lanškroun, s r.o.

Lokalita pracoviště

Staré náměstí 41, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jatka Lanškroun, s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jatka Lanškroun, s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému