Java programátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DAP Services a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - java programátor/ka.

Pokud Vás tato pozice zaujala a máte zájem o více podrobností, zašlete svůj profesní životopis na e-mail: kontakt. Zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních dat společností DAP Services a.s. za účelem zprostředkování zaměstnání pro Vaši osobu ve smyslu zákona č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do jeho odvolání písemnou formou. Co děláme "Vývoj aplikací postavených nad diagnostickou metodou camethod.com. Např. sportimind.com, softskillers.com. Více třeba na Twitteru twitter.com/dap_services "používané technologie a frameworky: Java, REST, Elastic, Angularjs, JQuery, experimentálně React aj. "místo je vhodné jak pro šikovné VŠ absolventy, tak pro zkušené uchazeče s několikaletou praxí Požadujeme "znalost programovacího jazyka Java "znalost SQL, JDBC, XML "komunikační dovednosti "minimálně technickou znalost anglického jazyka Za výhodu považujeme "znalost technologií HTML, JavaScript, JSP pro vývoj webových aplikací "zkušenosti s programováním serverových aplikací založených na platformě J2EE "zkušenosti s různými Java open-source technologiemi a knihovnami Nabízíme "práci na zajímavých projektech "zázemí kvalitního realizačního týmu "samostatnou a kreativní práci "práci v mladém přátelském kolektivu Benefity: týden dovolené navíc, mobil, notebook, sportovní aktivity, flexibilní pracovní doba " možnost profesního růstu, prostor pro vlastní inovace a nápady " klidné a příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD " motivující platové ohodnocení Místo pracoviště: Ostrava Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek Nástup: Podzim 2016

Společnost

DAP Services a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DAP Services a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DAP Services a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému