pracovník-pracovnice na přepážce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví pracovníci na poštách - pracovník-pracovnice na přepážce.

Místo výkonu práce: Československé armády 535, Zbiroh Náplň práce: obsluha klientů pošty, přijímání listovních a balíkových zásilek, peněžní služby, prodej poštovních produktů Požadujeme: vzdělání min. úplné střední všeobecné (gymnázium) , spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti Nabízíme: platové ohodnocení od 13.400,- Kč do 16.700,-Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění Pracovní doba: PO-PÁ 8:00 - 18:00 a SO 8:00 - 10:00 hod. Kontaktní osoba: p. Simona Strakošová, kontakt tel. PO-PÁ v době od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Československé armády 535, 338 08 Zbiroh, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 16 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému