Zástupci vedoucího sociálního podniku stř. Second Help - místo je vytvořeno pro OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v jiných službách - zástupci vedoucího sociálního podniku stř. second help - místo je vytvořeno pro ozp.

ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO SOCIÁLNÍHO PODNIKU STŘ. SECOND HELP - místo je vytvořeno pro OZP Hledáme do svého týmu zástupce vedoucího provozu (zástup za MD) pro prodejny se secondhandovým zbožím Second Help. Požadujeme: VOŠ, VŠ, SŠ s praxí, ŘP sk. B podmínkou, MS Office, komunikační dovednosti, flexibilita, sociální cítění a empatie Náplň práce: nákup zboží, oceňování zboží, zásobování jednotlivých prodejen, koordinace skladu a skladových zásob. Personální vedení a organizace pracovního týmu. Zodpovídá za provoz střediska Second Help a komunikaci se zákazníky a veřejností. Nabízíme: možnost prodloužení doby určité První kontakt: své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Bližší informace na kontakt

Společnost

1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vrbenská 803, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v jiných službách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému