Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - pracovník/ce v sociálních službách.

z: 21.9.2016 Požadavky: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách. čistý trestní rejstřík; komunikační dovednosti; psychická odolnost; schopnost týmově spolupracovat; uživatelská znalost práce na PC; osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita, kreativita; pozitivní vztah k lidem se zdravotním postižením Nabízíme: nestereotypní, kreativní, samostatnou a smysluplnou práci; zázemí stabilní organizace; možnost dalšího prohlubování vzdělání a pracovního růstu; mzdové podmínky: mzdový tarif 12 100 Kč + příplatek za směnnost 350 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + po tříměsíční zkušební době osobní ohodnocení 7,5 hodinový směnný provoz (ranní a odpolední směny + co dva týdny víkendové směny) Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. plat, další vzdělávání v oboru, možnost zařazení do mobilní privátní podnikové sítě, peněžní poukázka k vánocům. Uvítáme: praxe v sociální oblasti a v oblasti pomáhajících profesí; znalost problematiky práce s lidmi s postižením; řidičský průkaz skupiny B; Předpokládaný nástup 1. 11. 2016 Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu kontakt nejpozději do pátku 30.9.2016. V předmětu emailu uveďte VŘ PSS. Přihláška bude obsahovat STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS. 1. kolo výběrového řízení - proběhne formou posouzení zaslaných přihlášek. Uchazeči, kteří uspějí v prvním kole, se zúčastní 2. kola výběrového řízení, které proběhne v ÚTERÝ 4.10.2016. 2. kolo výběrového řízení - pohovor s uchazečem proběhne v úterý 4.10.2016 od 9:00 v prostorách CHB ARCHA Nový Jičín - Žilina, ul. Beskydská 142. Kontakt: Mgr. Radka Čapková, telefonicky v pracovní dny v době od 08:00 do 15:00 hodin na č.: kontakt, písemně na e-mail: kontakt; osobně na adrese Nový Jičín, Beskydská 142 v pracovní dny v době od 08:00 do 15:00 hodin

Společnost

Slezská diakonie

Lokalita pracoviště

Beskydská 142, 741 01 Nový Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 050 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému