Inženýr kvality - řízení zákaznických reklamací - Brno-venkov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté - inženýr kvality - řízení zákaznických reklamací - brno-venkov.

místo výkonu práce: Drásov č.p. 126, 664 24 Drásov kontakt: Vídenská Lenka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jsme tým zákaznického servisu Siemensu Drásov.Pojďte k nám a staňte se expertem řízení reklamací a zjišťování příčin provozních vad strojů! Budete se věnovat: -příjmu reklamací a řízení průběhu reklamace s pomocí IT systémů -řízení vyšetřování příčin vzniku poruch a nedostatků -zpracovávání 4D a 8D reportů -řízení případů s podporou servisních středisek po celém světě včetně centrály v Německu -komunikaci s klienty a napříč společností Těšit se můžete na: -uplatnění v perspektivním oddělení -přátelský kolektiv -zaměstnání ve stabilní firmě -odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj -smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení Měl/a byste mít: -VŠ/SŠ elektrotechnického či technického směru -znalosti o el. strojích točivých a jejich konstrukci -znalost AJ a ČJ komunikativně -uživatelskou znalost PC -ŘP sk. B -analytické a organizační schopnosti -důslednost, samostatnost, spolehlivost Pozice je vhodná i pro absolventy! Benefity -5 týdnů dovolené -flexibilní pracovní doba -příspěvek na stravování a závodní jídelna -2000 Kč ročně na zdraví a volný čas -příspěvek na penzijní pojištění -akciový program pro zaměstnance -firemní rekreační s

Lokalita pracoviště

Drásov 126, 664 24 Drásov (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens Electric Machines s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému