Pracovník logistické podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - pracovník logistické podpory.

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1841/175, Šternberk. Požadavky: - VŠ/SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření - technické znalosti z oblasti konstrukce, provozu a údržby vozidel - znalost prostředí MS Office, Corel Draw, Adobe Acrobat - znalost CAD programů (Inventor 2016) výhodou - znalost angličtiny, základní znalost technické angličtiny - ŘP sk. B - samostatná práce v týmu, odpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost Náplň práce: - zpracování manuálů pro obsluhu, údržbu a opravy nově vyráběných nebo modernizovaných výrobků v českém a anglickém jazyce - zpracování katalogů náhradních dílů včetně úpravy výkresové dokumentace - tvorba obrazových podkladů do dokumentace - úpravy původních dokumentů - úpravy 3D a 2D výkresů pro další členy týmu - spolupráce s projektanty a konstruktéry na vývoji a modernizaci speciální techniky - komunikace a spolupráce s TPV a výrobou Pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce. Své životopisy společně s motivačním dopisem zasílejte POUZE na adresu: kontakt

Lokalita pracoviště

Olomoucká 1841, 785 01 Šternberk 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému