Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost StraightShot s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

První kontakt e-mailem! Implementace a udržování celofiremního systému pro automatické testování SW - vývoj automatických testů pro již existující SW, který byl vyvinut bez zřetele na budoucí potřebu automatického testování - vývoj interního nástroje pro testování výkonnosti a zátěže - 6+ let praxe v QA - 6+ let praxe s automatizací testů pro aplikace psané v Java, JavaScript, .Net - znalost konceptů systémů TDD/BDD, REST API, SQL, Scala, Gatling, Python, Docker, Jenkins - znalost ruského a anglickéh jazyka na úrovni pokročilý Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

StraightShot s.r.o

Lokalita pracoviště

Jiráskova 229, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti StraightShot s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost StraightShot s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému