Pojišťovací zprostředkovatelé

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jana Krutilková, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté vzniku pojištění a zajištění - pojišťovací zprostředkovatelé.

POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ Požadujeme: komunikativní obchodník ochotný vzdělávat se v obchodu Náplň práce: finanční poradenství pro současné klienty s cílem zajišťování celkové propojištěnosti. Jedná se o pracovní místo asistentky do kanceláře Allianz pojišťovny ve Valašském Meziříčí Nabízíme: možnost prodloužení doby určité na neurčito První kontakt: své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt , vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru

Společnost

Jana Krutilková, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Křížkovského 103, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jana Krutilková, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jana Krutilková, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému