INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ - SNOWBOARDINGU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GOLD SPORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - instruktor/ka lyžování - snowboardingu.

vzdělání: SŠ,VOŠ,BC,VŠ, prac. poměr nebo dohoda o provedení práce, znalost: angličtiny, němčiny - alespoň jednoho jazyka dobře a druhého částečně, dobrý lyžař nebo snowboardista, potřebné vzdělávací kurzy zajistíme možnost ubytování, stravování kontakt: operativně po dohodě na telefonu: kontakt

Společnost

GOLD SPORT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Harrachov 629, 512 46 Harrachov v Krkonoších, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLD SPORT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLD SPORT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému