Kontruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost R O X spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - kontruktér.

Pozice: Konktruktér Požadavky: vzdělání SŠ s delší praxí nebo VŠ, kreslení 2D - autocad, varicad, modelování 3D Works, příp. inventor, solid apod., řidičské oprávnění skup. B, Práce s PC. Nástup: možný ihned na 1 rok s možností prodloužení Mzda: od 25 000,- do 35 000,- Kč Kontakt: Anlaufová Dana Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Ke Skalám č.p. 192 Příbram V-Zdaboř

Společnost

R O X spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Ke Skalám 192, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti R O X spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost R O X spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému