Strojní inženýr/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - strojní inženýr/ka.

Místo výkonu práce Staré Čivice. Náplň práce: - technická spojka pro komunikaci s našimi OEM zákazníky, dodavateli a zahraničními odděleními vývoje - analýza a řešení problémů z výroby dílů, montážního procesu - plánování projektů a úzká spolupráce s odděleními nákupu, kvality, výroby a prodeje - příprava / revize výkresů - 3D data, specifikace a schvalovací listy pro mechanické díly - testování systémů propojených s interiérovými díly automobilu (podsvícení, 3D CMM měření a skenovací analýza) - denní komunikace a spolupráce s globálními týmy vývojových kanceláří v Japonsku, USA a Německu - zavádění nových produktů do výroby - vytváření podkladů pro výrobu plastových dílů vstřikováním / nástrojů (forem) a litých nástrojů pro ražení plechů (pokročilé zkušenosti výhodou) Požadavky: - vysokoškolské vzdělání v oboru strojní inženýrství (pomaturitní vzdělání se zkušenostmi) - zkušenosti s výrobou kovově-plastových dílů / nástrojů výhodou - znalost CAD softwaru (CATIA V5, Solidworks, Inventor) - aktivní znalost angličtiny (komunikace s anglicky mluvícími kolegy na denní bázi) - organizační a komunikační dovednosti, týmový hráč, dobré analytické myšlení - řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - veškerá nezbytná školení (CATIA, V5, SAP) - mladý, přátelský, zkušený tým - platové ohodnocení na základě vašich zkušeností - firemní benefity - 5 týdnů dovolené Zaměstnanecké výhody: částečně dotované stravování, bonusy ve formě kafeterie, možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny, výhodný mobilní tarif, zlevněné vstupenky do divadla První kontakt na uvedený e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06 Pardubice 6 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému