Stříhač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sharon Style s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Střihači textilu, kůží a podobných materiálů - stříhač/ka.

Místo výkonu práce: Opavská 822, Ostrava - Poruba Kontakt Po-Pá od 9.00 do 17.00 hod. na tel.: kontaktnebo e-mailem: kontakt, možno se dostavit osobně od 9.00 do 17.00 na adresu pracoviště. Praxe v oboru nutná, vzdělání nerozhoduje. Zaměstnanecké výhody: Slevy na nákup firemního sortimentu. PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Při dobrých výsledcích je možné navýšení mzdy.

Společnost

Sharon Style s.r.o.

Lokalita pracoviště

Opavská 822, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sharon Style s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sharon Style s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému