Technik v telekomunikacích

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Futurenet ISP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - technik v telekomunikacích.

Místo výkonu práce: Teplice a okolí Náplň práce: - Řešení požadavků klientů - Dohled nad provozem datové infrastruktury - Výstavba částí sítě, atd. - Úzká spolupráce s vedoucím týmu - Stálý kontakt se zákazníky, identifikace jejich potřeb, poradenství se službami Požadujeme: - Základní představu o službách na telekomunikačním trhu - Samostatnost, výborné komunikační schopnosti a vyjadřovací dovednosti. - Schopnost pracovat samostatně i v týmu, odpovědný přístup k práci, pečlivost. - Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, pozitivní přístup. - Odolnost vůči stresu. - Zkušenost v telekomunikacích na technické úrovni! Hlásit se e-mailem

Společnost

Futurenet ISP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykova třída 1595, 415 01 Teplice 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Futurenet ISP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Futurenet ISP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému