Technik zakázkového oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KAR-mobil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - technik zakázkového oddělení.

Pracovní pozice: Technik zakázkového oddělení (autobusy, nákladní a přípojná vozidla) Místo výkonu práce: Olomouc. Náplň práce: - Příjem vozidel do opravy, předávání vozidel zákazníkům po opravě. - Cenové kalkulace oprav. - Zpracování související administrativy (zakázky a fakturace), vhodné i pro ženy. - Komunikace s ostatními odděleními uvnitř společnosti. Očekáváme: - ÚSO/SŠ automobilní nebo obdobné zaměření. - Zkušenost a praxi se servisem osobních vozidel, autobusů, nákladních a přípojných vozidel minimálně 2 roky. - Zájem o obor. Aktivní přístup k práci a řešení problémů. - Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu. - Řidičský průkaz sk. C. - Uživatelskou znalost PC a komunikačních technologií. Nabízíme: - Nástup možný ihned. - Mzda od 17.000,- + pohyblivá složka podle výkonu. - Zázemí stabilní české společnosti. - Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu. - Zajímavou, různorodou práci. - Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity. První kontakt POUZE mailem.

Společnost

KAR-mobil s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rolsberská 638, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAR-mobil s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KAR-mobil s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému