Asistenti svářecího technologa (Technici přípravy a výroby ocelových konstrukcí)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Construction cité + a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Techničtí a odborní pracovníci - asistenti svářecího technologa (technici přípravy a výroby ocelových konstrukcí).

Požadavky: VŠ/SŠ s maturitou strojního či stavebního směru, znalost práce na PC, ochota učit se technologi sváření, výhodou - znalost NJ, popř. AJ, zkušenosti s ocelovými konstrukcemi Náplň práce: tvorba dokumentace pro předání zakázek, kontrola kvality výroby a technologie provádění, spolupráce s výrobou, zajišťování vstupních materiálů do výroby Nabízíme: zajímavou práci na netradičních projektech, práci na HPP, 25 dnů dvolené, příspěvek na stravování, firemní telefon, notebook, výhledově i firemní auto Výhledobě se výroba přesune na adresu Bílovice 519.

Společnost

Construction cité + a.s.

Lokalita pracoviště

Napajedelská 1552, 765 02 Otrokovice 2 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technický pracovník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Techničtí a odborní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Construction cité + a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Construction cité + a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému