Pracovník/ce úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOPR GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - pracovník/ce úklidu.

Hledáme pečlivého a svědomitého zaměstnance na úklid a pomocné práce, péči o zahradu a zeleň. Jedná se o úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení, prostorů pro klienty a zázemí pro zaměstnance. Dále o koordinaci chodu kuchyňky a servisu provozu apod. Požadavky: pečlivost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, svědomitost, časová flexibilita, drobné zahradnické práce, koordinace chodu domu. Nabízíme: práce na HPP, příjemné a moderní prostředí, odpovídající platové ohodnocení. Pracovní poměr na dobu určitou. Pracoviště: Litovelská č.p. 1340/2c, Olomouc. První kontakt je možný POUZE mailem.

Společnost

HOPR GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

Litovelská 1340, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOPR GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOPR GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému