Zdravotní sestry s osvědčením

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O.S."Člověk zpět k člověku" hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestry s osvědčením.

Náplň práce: Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin Požadujeme: - způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb. - trestní bezúhonnost, komunikativnost, - flexibilitu, schopnost týmové práce - výhodou program cygnus Nabízíme : - osobní růst po zkušební době (příplatky + osobní ohodnocení) - možnost ubytování a stravování v zařízení - 5 týdnů dovolené - podpora dalšího vzdělávání - jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10 000,- Kč V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Samopše 15, 285 06 Sázava

Společnost

O.S."Člověk zpět k člověku"

Lokalita pracoviště

Samopše 15, 285 06 Sázava, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 500 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

16.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O.S."Člověk zpět k člověku" výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O.S."Člověk zpět k člověku" o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému