Výpomoc v administrativě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Iva Hochová hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - výpomoc v administrativě.

místo výkonu práce: Praha 1 kontakt: Hochová Iva, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadavky: všeobecné vzdělání, uživatelská znalost práce na pc (hlavně excel, word, mail), pečlivost, nekonfliktní, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci Pracovní náplň: výpomoc kolegyni, tvorba excelovských tabulek, kontrola dokumentů, administrativa Zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, příjemné prostředí, skvělá MHD dostupnost

Společnost

Iva Hochová

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Iva Hochová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Iva Hochová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému