Disponent/ka - dispečer/ka MKD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOX CARGO, společnost s ručením omezeným hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - disponent/ka - dispečer/ka mkd.

Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 602 Náplň práce: komunikace se zákazníky, plánování, organizace, sledování přeprav, administrativa, evidence přeprav, zpracování cenových nabídek atp., komunikace s řidiči, efektivní plánování tras, optimální využití vozidel v závislosti na legislativě (AETR, ADR…) Požadujeme: praxi v dopravě, nejlépe jako dispečer/fleetmanager nebo i jako aktivní řidič MKD, vzdělání SŠ výhodou, není podmínkou, znalost cizího jazyka (Aj., Nj.) na komunikativní úrovni - znalost práce na PC - organizační schopnosti, flexibilitu, rozhodnost, samostatnost - odolnost vůči stresu - bezúhonnost Nabízíme: - zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti - zajímavou a kreativní práci - zaměstnanecké benefity - příspěvky na životní pojištění, příspěvky na - penzijní připojištění, příspěvek na stravování - nástup dle dohody Požadavky: praxe v dopravě min. 1 rok, znalost NJ, AJ vítána Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 40.000,-Kč/měs., stabilní práci na HPP, malý pracovní kolektiv, příspěvky na životní pojištění, penzijní připojištění, stravné Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Novotný Jan Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

FOX CARGO, společnost s ručením omezeným

Lokalita pracoviště

Plzeňská 602, 338 05 Mýto v Čechách (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOX CARGO, společnost s ručením omezeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOX CARGO, společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému