Machine Vision inženýr/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOXCONN CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - machine vision inženýr/ka.

Místo výkonu práce Pardubice. Co bude tvoje práce: - Extrakce informací z digitálních obrázků - Nastavování SW kamer pro ( počítání kompoment, měření rozměrů kompoment, rozpoznávání tvarů, čtení 1D, 2D nebo OCR kódů) - Definování světelných podmínek a zdrojů - Definování typu čoček a parametrů čoček - Definování typu kamerových senzorů a jejich parametrů - Definování potřebného HW pro potřeby analýzy videí a obrázků - Definování komunikace mezi kamerovým systémem a PLC V rámci sensoriky: Definice typu senzorů pro průmyslovou automatizaci, pro vyhodnocení typu materiálu v přítomnosti, pozici atd. Co požadujeme: - VŠ technický obor ( elektro, IT , MatFYz) - Anglický jazyk ústně / psanou formou - Znalost fyzikálních principů sensoriky ( fotoelektrické, ultrazvukové, indukční, kapacitní, laserové senzory...) - Praxe s machine vision programy ( např. Congenx VisionPro, Microscan Visionscape, Keyence machine vision...) - Práce s vývojovým prostředím výhodou ( Matworks : Image Processing Toolbox, Computer Vision System Toolbox, Image Acquisition Toolbox, MATLAB Coder) - Zkušenosti s Machine vision learning výhodou ( progamování algorytnů, rozpoznávání tváří...) - Přehled v průmyslových kamerovcých systémech a komunikačních protokolech

Společnost

FOXCONN CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Zámečku 27, 530 03 Pardubice 3 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOXCONN CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOXCONN CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému