Residenti kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - residenti kvality.

Místo výkonu práce: Husova ulice č.p. 623 294 41 Dobrovice Prvotní kontakt: emailem: kontakt Odborné znalosti / schopnosti: - MS- Word, Excel, Outlook - odborné znalosti v oblasti automobilového průmyslu a v organizaci nových projektů - schopnost analyzovat výsledky kvalitativních analýz ( CMM, destructive, non-destructive test ). - schopnosti vést jednání se zákazníkem - schopnosti navrhovat technické zlepšení pro uspokojení zákazníka Jazykové znalosti: anglický jazyk, polský jazyk, německý jazyk, španělský jazyk Charakterové vlastnosti: zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, přesnost, odolnost vůči stresu, reporting, komunikace se zákazníkem, flexibilita, ochota práce přesčas Zaměstnanecké výhody: stravenky, služební PC, telefon.

Lokalita pracoviště

Husova ulice 623, 294 41 Dobrovice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SQS Sorting and Quality Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému