Speciální pedagog - komunikační terapeut/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rodinné Integrační Centrum o. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Logopedi (kromě klinických logopedů) - speciální pedagog - komunikační terapeut/ka.

Místo výkonu práce Pardubice (sídlo organizace) Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Možné i na DPP Náplň práce: - Výkon logopedické péče u dětí s poruchami autistického spektra, poruchami komunikace a sociální interakce, - Spolupráce se sociálními pracovníky při plnění individuálních plánů rodin s dětmi. Požadujeme: - Ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika (zakončené státní závěrečnou zkouškou z logopedie), - Dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, - Spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, trpělivost, - Ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, - Výbornou znalost práce s počítačem. Výhodou: - 1 rok praxe v oblasti speciální pedagogiky, - Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: - Práci na dohodu o provedení práce, - Nástup dle dohody, - Nástupní mzdu 250,- Kč/hod, - možnost odborného růstu a vzdělávání, - prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci, - možnost navýšení hodinové sazby a úvazku po zapracování. Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu: kontakt, termín uzavírání přihlášek průběžně každý pátek. Do předmětu emailu napište: VŘ Speciální pedagog - komunikační terapeut Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování." Případné další dotazy zodpoví Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA, telefon: kontakt.

Společnost

Rodinné Integrační Centrum o. s.

Lokalita pracoviště

Prodloužená 278, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logoped v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Logopedi (kromě klinických logopedů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 250 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rodinné Integrační Centrum o. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rodinné Integrační Centrum o. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému