Dělník-dělnice v potravinářské výrobě - b r i g á d a

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gemiral s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - dělník-dělnice v potravinářské výrobě - b r i g á d a.

Místo výkonu práce: Sečská 816, Chrudim III. Nástup možný ihned nebo dle dohody. POŽADAVKY: potravinářský průkaz, aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení 55-70Kč/hod. čistého (dle pracovního zařazení) a další zaměstnanecké výhody. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 10-14hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně v Po-Pá 10-14hod.

Společnost

Gemiral s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sečská 816, 537 01 Chrudim 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gemiral s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gemiral s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému