MECHANIK JÍZDNÍCH KOLA A LYŽÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bc. Soňa Kelnarová hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - mechanik jízdních kola a lyží.

MECHANIK JÍZDNÍCH KOLA A LYŽÍ Náplní práce po zapracování bude.Servis jízdních kol a příslušenství v rozsahu a kvalitě učebnice Velká modrá kniha (Park tool) a Kvalifikačního standardu Cyklomechanik sportovního týmu (kód: 23-114-M) systému národních kvalifikací. Pozáruční servis odpružených vidlic a tlumičů. (repase, výměna těsnění, olejů, úprava zdvihu, plnění dusíkem,...)Servis lyží a snowboardů na strojích Wintersteiger, Micro 71, Waxjet, Disman, Polyjet,..V případě potřeby svoz a rozvoz zakázek a pomoc kolegům při obsluze zákazníků " z ulice". Co nabízíme. Nástupní plat 15 000 Kč, po profesionálním zvládnutí všech činností postupně až 30 000 Kč po zvládnutí zkoušek v rámci národního Kvalifikačního standardu Cyklomechanik sportovního týmu (kód: 23-114-M) dle Národní soustavy kvalifikací. (cca 2 letý program) Služební auto i pro soukromé účely HPP na dobu neurčitou. (po uplynutí zkušební doby a zapracování ) Hrazené profesionální školení ve všech potřebných kompetencích.Zvýhodněné obědy, aktuálně za 50 Kč/ den v kvalitní přilehlé restauraci Velmi dobře vybavené pracoviště. ( naše moto je "Klein aber fein")V případě, že zaměstnanec bude mít zájem při práci u nás studovat v konzultativní formě jakoukoliv VŠ, vyjdeme mu časově vstříc Co požadujeme Vysoké pracovní nasazení se zaměřením na reálné výsledky, vlastní zájem o obor a schopnost samostatně nastudovat a zvládnout problematiku. Schopnost porozumět manuálům a návodům v originálním znění (angličtina někdy i němčina) ŘP B, není podmínkou, je možno si dodělat. Flexibilní pracovní dobu dle potřeb oboru a požadavku zákazníků Bydliště Litvínov , Most nebo okolí max. do 30 min cesty. Podmínkou přijetí je absolvování interního znalostního testu na min. 60 % a praktické předvedení základních manuálních zručností. HLÁSIT SE: Soňa Kelnarová tel.: kontakt- volat Po - Pá 9:00 - 16:00, email: kontakt

Společnost

Bc. Soňa Kelnarová

Lokalita pracoviště

Klíny 62, 436 01 Litvínov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bc. Soňa Kelnarová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bc. Soňa Kelnarová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému