Mistr výroby - výroba plastových oken a dveří

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BACHL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr výroby - výroba plastových oken a dveří.

Náplň práce: -vedení týmu -zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu -reporting výroby a neshod na svěřeném úseku -kooperace s ostatními odděleními společnosti -podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů -hodnocení podřízených zaměstnanců, vedení docházkového systému -plnění stanovených cílů požadujeme: -práci na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou -zkušenosti s vedením týmu -NJ - komunikace na mírně pokročilé úrovni -zodpovědnost a schopnost vést a motivovat nabízíme: *mezinárodní, stabilní zaměstnavatel *atraktivní mzdové podmínky dle zkušeností a dovedností *příspěvek na penzijní připojištění *příspěvek na stravné (závodní stravování) *pracovní pomůcky *pracovně-lékařská péče

Společnost

BACHL, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Bohumilice 70, 384 81 Čkyně (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BACHL, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BACHL, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému