Dělníci v elektrotechnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - dělníci v elektrotechnice.

kompletace komponentů dle zadaných instrukcí práce na výrobě transformátorů kontrola a testování hotových výrobků obsluha navíjecích strojů svařování POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědný přístup ochota pracovat ve směnném provozu - 3 směny fyzická zdatnost praxe ve výrobním prostředí výhodou velkou výhodou: svářečské osvědčení, elektro vyhláška 50, průkaz na VZV Zaměstnanecké výhody

Společnost

TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka

Lokalita pracoviště

Hakenova 22, 669 02 Znojmo 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 250 - 21 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému