JUNIOR SPECIALISTA ÚSEKU NÁKUPU A VÝVOJE - ODDĚLENÍ NÁKUPU A VÝVOJE DÍLŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - junior specialista úseku nákupu a vývoje - oddělení nákupu a vývoje dílů.

A16 26/9/2016 Náplň práce: " zodpovědnost za nákup dílů pro nový model " plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny " vyhledávání a výběr správného dodavatele " tvorba a zasílání nabídek potenciálním dodavatelům " monitorování a přezkoumávání cenových nabídek a kontrola objednávek a dodávek " vyjednávání vývoje automobilových dílů v požadované kvalitě, ceně a při daných dodacích podmínkách " pozice je vhodná pro absolventy Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání " komunikativní znalost anglického jazyka " znalost MS Office (Excel, Power Point) " proaktivita, zaměření na detail " řidičský průkaz skupiny B " zodpovědnost, flexibilita, tah na branku " uvítáme znalost systému SAP Směnnost 7-15,30 hod. kontakt - viz výše

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému