Obchodní zástupce pro oblast Praha a Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEGAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce pro oblast praha a čechy.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Co vás čeká oprezentace technických výrobků (plastových výlisků a dveřního kování) opéče o stávající klienty - budování obchodní sítě a utužování existujících obchodních vztahů oakvizice nových zákazníků (vyhledávání nových obchodních a distribučních příležitostí) ozaškolování navazujících distributorů opéče o vlastní prezentaci na prodejnách (tiskové propagační materiály, vzorové panely, vzorky) okontrola plynulosti dodávek objednaného zboží a spokojenosti zákazníka, případná koordinace neshod ozabezpečování dalších činností souvisejících s uvedením produktu do distribuční sítě klienta oměsíční, kvartální a roční vyhodnocování plnění obchodního plánu a obchodních cílů oPráce se zákaznickou databází v Lotus Notes a systému QI Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít o středoškolské vzdělání technického směru o zkušenost s vedením jednání s obchodními partnery o komunikativnost a silnou orientaci na zákazníka o samostatnost ve své činnosti a při rozhodování o orientace na výsledky o aktivní řidičské oprávnění sk. B o bydliště odpovídající svěřenému regionu (Pha, Čechy) o základy AJ, NJ vítány Co vám můžeme nabídnout o stravenky, závodní stravování o týden dovolené nad zákoník práce o zajímavou a samostatnou práci o perspektivní a stabilní zaměstnání o odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů o služební vůz, telefon, PC Zaměstnanecké výhody: Stravenky, závodní stravování, týden dovolené nad zákoník práce, perspektivní a stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna, 664 51

Společnost

ČEGAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova 1693, 664 51 Šlapanice u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEGAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEGAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému