Odborný referent/referentka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fakultní nemocnice Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - odborný referent/referentka.

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Oddělení inženýrských činností, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme: odborného referenta/referentku Počet volných míst: 1 Požadavky: • ukončené VŠ, ÚSO technického směru – stavební • podmínkou: o znalost práce na PC – Windows, AutoCAD,MS Office a schopnost naučit se práci s novým softwarem v relativně krátké době (Navision Atain, Lotus Notes, WISPI atd.), • základní znalosti: o o investorsko-inženýrské činnosti, znalost stavebního zákona o znalost zavádění dlouhodobého majetku dle pokynu D 22 Generálního finančního ředitelství MF ČR vítána, o aplikace řešení daňové povinnosti u stavebních prací včetně dělení dle CZ CPA vítána • základní vědomosti z potřeb medicínských pracovišť jsou vítány • morální a občanská bezúhonnost Nabízíme: • práci v perspektivním kolektivu • možnost dalšího rozvoje • celou řadu zaměstnaneckých výhod Nástup: dohodou Plat 16 300 Kč odpovídá zákl. platu absolventa (11. plat. třída, 1. plat. stupeň). Minimální plat v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění příloha č. 2 - na tomto pracovním místě se předpokládá přiznání osobního ohodnocení po ukončení adaptačního programu. Kontaktní osoba: vedoucí Oddělení inženýrských činností, Ing. Šárka Opršalová, tel.: 5 3223 3030, e-mail: oprsalova.sarka(

Lokalita pracoviště

Jihlavská 340, 625 00 Brno 25 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fakultní nemocnice Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fakultní nemocnice Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému